3 ženská znamení, na která chlapi nejvíce letí! Budete překvapeni!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, na která chlapi nejvíce letí!

Lev

Není divu, že se na Lvici chlapi pořád jen lepí. Lvice je upřímná, věrná, laskavá a obětavá žena, která toho má hodně co nabídnout. Lvice patří mezi ty nejvíce loajální ženy, takže se chlapi nemusí bát nevěry nebo nějakých lží. Lvice má ráda férové jednání, nesnáší lež, pomluvy a faleš. Vedle Lvice může být každý chlap skutečně sám sebou.

Ryby

Žena se znamením Ryby je věrná, upřímná a občas trochu urážlivá, ale to k ní prostě patří. Nesnáší, když se k ní někdo chová ignorantsky a bez respektu, zejména její partner. Pro partnera by byla schopná snést modré z nebe, ale chce alespoň něco nazpět. To něco je milé chování, hezká a hlavně upřímná slova, věrnost a pocit bezpečí.

Štír

Štírka je loajální, upřímná a věrná žena, která vedle sebe chce chlapa, který jí nebude nikde zahýbat. Štírka je upnutá na svého partnera a je mu velice odevzdaná. Pokud už někoho má, tak nehledá nikoho jiného a je ochotná mu věnovat celé své srdce. Vedle Štírky si každý chlap připadá jako v ráji, protože Štírka je opravdový andílek!

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!