3 ženská znamení, jejichž nositelky odpouští, ale nikdy nezapomenou

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy a mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, jejichž nositelky odpouští, ale nikdy nezapomenou.

Ryby

Ryby nemají rády konflikty a přejí si klid, mír a pohodu, ale jakmile je zradí někdo, od koho by to nikdy nečekaly, tak za sebou zavřou dveře a dotyčný u nich má doživotní smůlu. Ryby přijmou omluvu, ale nikdy nezapomenou, jak se cítily a jak moc je to bolelo, když jim bylo ublíženo. Ryby mají srdce ze zlata, ale nikdy se sebou nenechají zametat…

Kozoroh

Kozoroh si zakládá na férovém jednání z očí do očí a přes to vlak nejede. Pokud chce chlap uspět po boku Kozoroha, musí být upřímný a loajální, jinak má bohužel smůlu. Kozoroh nepotřebuje veškeré bohatství světa, ale přeje si, aby se partner choval slušně a s respektem, poté partnerovi vykouzlí opravdu vše, co mu uvidí na očích.

Střelec

Střelec nesnáší lhaní, podvádění a faleš. Pokud chce chlap uspět po boku Střelce, musí být sám sebou za každé situace, protože Střelec nesnáší lidi, kteří si na něco hrají. Střelec nemaže med kolem pusy absolutně nikomu, dokonce ani vlastní rodině. Střelec vždycky řekne naprostou pravdu, i když to může znít krutě. Střelec se nikdy neotáčí člověku zády.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!