3 ženská znamení, kterým chlap nikdy neodmlouvá!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, kterým chlap nikdy neodmlouvá!

Štír

Štírka si umí udělat doma pořádek, zejména pokud jí partner dělá naschvály a chová se ignorantsky. Štírka nemá žádné špatné záměry, ale nesnese, když jí někdo hází klacky pod nohy. Štírka je upřímná, věrná a loajální žena, která si přeje, aby vztah pozitivně vzkvétal. Štírka odpustí ledacos, ale nevěru a lži nebude nikdy tolerovat.

Vodnář

Vodnářku lze získat jenom tím, že je člověk upřímný, věrný a dá se na něj stoprocentně spolehnout. Vodnářka nesnáší lháře a nevěrníky, proto si u ní takoví chlapi ani neškrtnou. Vodnářka je věrná a nikdy se neotáčí partnerovi zády, ani když jí pořádně štve. Vodnářka je přesně ta žena, která se snaží, aby ve vztahu panovala naprostá láska a spravedlnost.

Býk

Býčice má občas prořízlou pusu a dokáže říct i nějaká ta sprostá slova, ale ve výsledku to ničemu nevadí. Býčice se vždycky na chvíli naštve, ale po chvilce se zase přitulí ke svému miláčkovi. Býčice nesnáší falešné lidi a přetvářku, takže je pro ní nejdůležitější, aby si člověk na nic nehrál a byl opravdu sám sebou.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!