3 ženská znamení, která dokáží udělat z chlapa blázna!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která dokáží udělat z chlapa blázna!

Rak

Račice je bezmezně upřímná, loajální a férová. Nicméně ne každý chlap dokáže snést upřímný názor, protože by mu to pošramotilo ego. Račice si nebere servítky a vždycky řekne přesně to, co má na srdci. Pro Račici není nic důležitějšího, než aby byla spravedlnost a pravda vyslyšena. Po boku Račice vydrží pouze chlap s čistým a upřímným srdcem.

Střelec

Střelkyně je věrná, obětavá, milá a naprosto loajální. Nicméně jakmile si k někomu vytvoří silný vztah a ten někdo se chová ošklivě, tak se dokáže chovat celkem emočně. Střelkyně se dokáže urazit a nějakou dobu se nebavit, ale po chvilce se stejně ráda přitulí ke svému milovanému. Střelkyně umí pozlobit, ale jinak je to opravdu partnerka do deště!

Lev

Lvice je upřímná, férová a někdy až příliš zásadová. Má ráda pořádek a pokud se s partnerem na něčem domluví, tak to bere jako hotovou věc. Občas se však stane, že si partner dělá co chce, ignoruje a dělá si z Lvice dobrý den. Pokud něco Lvice umí, tak je to pořádně se rozčílit. Nicméně po vzájemné domluvě bývá situace opět vpořádku.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!