3 ženská znamení, která chlapi vůbec nechápou!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která chlapi vůbec nechápou!

Vodnář

Vodnářka má jedno jediné přání: Aby k sobě našla partnera, který bude věrný, upřímný a už ví, co od života chce. Vodnářka nemá zájem o partnera na jednu noc. Přeje si, aby mohla společně s někým budovat něco, co má smysl. Poznávání Vodnářky nějakou dobu trvá, protože Vodnářka si nepřipustí jen tak někoho k srdci.

Kozoroh

Kozoroh patří přesně mezi ta znamení, která se nedají snadno popsat. Kozoroh má totiž velice členitou povahu. Kozoroh má úzký okruh přátel, protože věří pouze těm nejbližším. Kozoroh je věrný, upřímný a naprosto loajální. Kozoroh je přesně ten člověk, který se nikdy neotočí zády k lidem, na kterých mu opravdu záleží.

Lev

Lvice dokáže působit arogantně, avšak opak je pravdou. Lvice je prostě spokojená ve své vlastní kůži a nedělá jí problém to projevit. Lvice může nosit extravagantní oblečení a chovat se bláznivě, ale to k ní prostě patří. Uvnitř je velice pokorná a empatická vůči ostatním. Ve vztahu je věrná, loajální a vždycky ochotná podat pomocnou ruku.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!