Udělejte těchto 5 věcí a každá žena vám padne k nohám!

V dnešní době si pánové neví rady. Zkouší všechno možné a stejně neúspěšně. Ženské srdce se nedá koupit, musí se poctivě získat. Proto jsme si pro vás připravili 5 věcí, které jsou klíčem k úspěchu!

1 Dodržujte své sliby

Pravé mužství není o svalech, o hrubé síle nebo o penězích. V očích ženy je skutečný muž ten, který opravdu dodrží to, co slíbí. Tlachání je snadné, avšak dodržet ty silná slova už je jiná věc. Proto je důležité, aby skutečně dodržel to, co říká a pak si ho bude žena opravdu vážit.

2 Nelhat, nepodvádět

Není novinkou, že nikdo nemá rád lež a už vůbec ne nevěru. Pokud chce chlap u ženy uspět, nesmí lhát a podvádět. Bez toho chlap prakticky nemá žádnou šanci k úspěchu. Žádná žena si nepřeje lháře a sukničkáře.

3 Buďte slušní

Častokrát slýcháme, že ženy nemají zájem o slušňáky a chtějí vedle sebe darebáky. Musíme se však pozastavit a uvědomit si, o jaké ženy vlastně jde, určitě ne o ty, s kterými byste chtěli plánovat budoucnost. Chlap reprezentuje svou ženu a naopak, takže určitě vedle sebe žena nechce mít darebáka, už jen kvůli tomu, že jí to bude kazit reputaci.

4 Mluvte narovinu

Pokud si něco žena nepřeje, tak je to domýšlení. Žena potřebuje mít pevný základ a nechce lítat v oblacích. To znamená, že pokud máte něco na mysli, řekněte to. Nic se nevyřeší, pokud v sobě člověk všechno dusí. Je potřeba komunikovat, bez komunikace vztah nefunguje.

5 Mějte plány do budoucna a cíle

Nebudeme si nic nalhávat, ženy si nepřejí chlapy, kteří neví co se životem. Takoví většinou sklouzávají k alkoholu, k drogám, nebo k jiným závislostem. Žena vedle sebe potřebuje ambiciózního muže, který chce něco dokázat a to nejdůležitější – chce to dokázat po boku své milované ženy.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!