Proč mají ty nejlepší ženy tu největší smůlu ve vztahu? Budete překvapeni!

Určitě jste slyšeli frázi, že se nemůžete zavděčit každému. Je to pravda. Existují lidé, kteří si vaší dobroty vážit prostě nebudou a je úplně jedno, co pro ně uděláte. Někteří muži jsou takoví, že jim stačí slíznout smetánku a o nic dalšího se nehodlají zajímat.

Tím myslíme, že rádi přijímají, ale už je nezajímá, že nazpět nedávají nic. Paradoxně ti nejhodnější a nejobětavější lidé nejvíce trpí a to platí i pro ty nejlepší ženy, které zůstávají uvězněné v těch nejhorších vztazích.

V životě by měla vždy fungovat nějaká rovnováha a pokud dáváte partnerovi všechno a on vám nedává nic, jedná se o závažný problém. Muži si snadno zvyknou na to, že pro ně žena všechno udělá.

Bohužel ti nejhodnější lidé většinou nejvíce trpí. Je to dáno tím, že někteří jsou velice empatičtí, zatím co ostatní jsou necitelní. Můžete dělat první, poslední, pro vašeho partnera, ale on vám to nevrátí ani z poloviny.

Je smutné, že někteří lidé vidí obětavost a dobrotu jako slabost. Svět potřebuje více dobrých duší, ale jak má taková duše vyžít ve světě, kde si takových lidí nikdo neváží?

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!