Poznejte ty největší andílky mezi muži! Věnují vám pozornost, mají pochopení a jsou vám oporou!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili ty největší andílky mezi muži! Věnují vám pozornost, mají pochopení a jsou vám oporou!

Štír

Štíři jsou do své partnerky skutečně zainteresovaní. Zajímá je, jaký měla partnerka den, co se událo, zda se cítí dobře a co by chtěla uvařit. Jsou to přesně ti muži, kteří jenom nekecají, ale skutečně konají. Vedle Štíra se každá žena může cítit v bezpečí, protože Štír nikdy nedopustí, aby se jeho milované něco stalo.

Panna

Muži se znamením Panna bývají ve většině případů věrní, loajální a upřímní. Jsou to přesně ti chlapi, kteří se chtějí věnovat převážně své milované a na nějakou hospodu ani nepomyslí. Jsou to rození romantici, kteří milují ženy a milují, když je mohou obšťastnit. Jejich mínus je, že jsou velice žárliví, ale nemohou si prostě pomoci. Svou ženu zbožňují!

Kozoroh

V osobním životě je Kozoroh velice férový, spravedlivý, ale přísný. Většinu lidí si nebere příliš k srdci. Pro svou ženu by však udělal první, poslední. Kozoroh udělá vše, co vidí své ženě na očích. Jeho radost spočívá v tom, že dělá radost své lásce. Většina žen závidí těmto ženám, protože mají život jako v bavlnce!

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!