Podle těchto 5 znaků poznáte, že se váš muž tahá s jinou ženou!

Pokud máte pochybnosti, pojďme se společně podívat na 5 znaků, podle kterých poznáte, že se pravděpodobně tahá s jinou ženou!

1 Cítíte, že jste se odcizili

Pokud cítíte značný emoční odstup, tak existují dvě možnosti. Buď budete muset zapracovat na tom, jak se k sobě chováte a vztah jaksi posunout vpřed. Druhá možnost je, že ve vašem vztahu figuruje ještě třetí osoba, o kterou má váš muž patřičný zájem.

2 Váš muž o sebe dbá více než obvykle

Nemusí to zpravidla nic znamenat, ale pokud si to mezi sebou pospojujete, možná na něco přijdete. Pokud se váš muž z ničeho nic lépe oblíká, stará se o sebe, v některých případech chodí i do fitka, nebo do solárka, je dost možné, že se šlechtí pro někoho jiného. Nebo jde prostě jen hodně do sebe, což je velice pozitivní.

3 Příliš se nevídáte

Je velice podezřelé, pokud se vám muž ztrácí před očima. Chodí se častěji bavit s přáteli? Tráví více času v práci? Má neustále plány a na vás si čas nenajde? Je dost možné, že se vám do cesty připletla jiná žena, která tráví čas s vaším mužem. Není to však jediné vysvětlení, důvodů může být opravdu hodně.

4 Vybírá velké množství peněz

Opět – nemusí to nic znamenat, ale je to určitě jeden z podezřelých znaků, které byste neměli přehlížet. Pokud váš muž vybírá velké množství peněz, utrácí hodně peněz a nechce vám sdělit za co, tak v tu chvíli byste se měli mít na pozoru. Je dost možné, že ty peníze utrácí za někoho jiného.

5 Nepřirozené chování a malé lži

Každá žena pozná, pokud společné milování není tak intimní, jako tomu bylo dříve. Ptá se vás neustále, v kolik přijdete a v kolik budete odcházet? Je to velice podezřelé, pokud vám nedá jasný důvod jeho neustálého tázání. Pokud často lže, i kdyby šlo o maličkost, je nutné mít oči na pozoru, protože i ty malé lži vám můžou hodně věcí odhalit.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!