Podle těchto 5 znaků poznáte, že je žena ve vztahu nespokojená!

Existují jisté indikátory toho, že se žena ve vztahu necítí zrovna dobře. Pojďme se společně podívat na těchto 5 znaků, podle kterých poznáte, že je žena nespokojená!

1 Není sama sebou

Pokud se žena nedokáže s partnerem odvázat, chová se jinak, je skleslá a není na svého partnera jaksi napojená, je to známka toho, že není ve vztahu spokojená. Stačí si porovnat ty momenty, které byli dříve a nyní. Určitě poznáte rozdíl.

2 Už se s partnerem ani nehádá

Pokud už je ve fázi, že už svému partnerovi vůbec neoponuje a nemá energii na to, aby s ním něco řešila, tak se jedná o jasnou známku toho, že je ve vztahu velmi nespokojená.

3 Závidí ostatním párům

Jakmile má její kamarádka lepší vztah, lépe jim to funguje a vidí, jak je šťastná, bude to v ní evokovat negativní myšlenky, dokonce i závist. Je pro ní velmi bolestivé, když vidí ostatní páry jak jim to klape a ona sama strádá.

4 V přítomnosti partnera se necítí dobře

Asi to nejhorší, co se může stát. Pokud se partneři natolik odcizí, že ženě vadí pouhá přítomnost svého partnera, tak je možná na čase si promluvit a tuto etapu buď uzavřít, nebo posunout jiným směrem, protože tohle je jasná známka nespokojenosti.

5 Partneři tráví většinu času odděleně

Jakmile to dojde do fáze, že už se pomalu ani nevidíte, tak možná nemá smysl dále pokračovat. Partneři se vzájemně štvou, to je naprosto běžné, ale pokud už nemají vůbec potřebu vidět jeden druhého, tak se jedná o velký problém.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!