5 způsobů, jak usměrnit chlapa, který vás dohání k šílenství!

Chlapi umí být úžasní, o tom není pochyb. Ale někdy jsou opravdu na ránu. Připravili jsme si pro vás 5 způsobů, jak usměrnit chlapa, který vás dohání k šílenství!

1 Řekněte mu, co vám vadí

V první řadě je důležité, aby vůbec chápal, že vás s něčím obtěžuje, či rozčiluje. Pánové si častokrát myslí, že jsou bezchybní. Bohužel je potřeba partnerovi tuto iluzi jaksi zničit. Sdělte mu, v čem vás štve a sledujte jeho reakci. Pokud bude rozumný, tak to vezme jako fakt a nebude vám oponovat. Možná mu doposud nedocházelo, že vás dohání k šílenství!

2 Vymyslete kompromis

Určitě se najde nějaká vlastnost, nebo něco, co zase štve vašeho partnera. Partneři si musí jít naproti a je potřeba, aby existovalo řešení, které bude vyhovovat oběma. Takže pokud se chcete zbavit negativních vlastností vašeho partnera, buďte připraveni, že budete muset udělat podobný ústupek.

3 Nespadněte na jeho úroveň

Pokud se váš partner často rozčiluje, křičí a dělá scény, tak ho v tom hlavně nepodporujte a neživte jeho vztek. Nechte vzteklouna, ať se vykřičí a zůstaňte klidní, rozvážní a nad věcí. Po čase se uklidní a dojde mu, co způsobil. Nejen, že byste se zbytečně stresovali, ale navíc byste v afektu pravděpodobně nic nevyřešili.

4 Držte si odstup, jakmile se bude chovat ošklivě

Nehrajte mu do karet, ale dejte mu vědět, že to přehnal. Určitě se s ním nehádejte, ani mu neukazujte, že vás dostal tam, kam chtěl. Jednoduše si zajděte s přáteli na kávu, užijte si den bez něj a po chvilce samoty mu dojde, že mu vlastně chybíte a že to opravdu přehnal. Člověk by neměl být příliš emočně vypjatý, protože tím ubližuje hlavně sobě.

5 Odměna

Aby měl partner motivaci, tak by bylo dobré ho čas od času odměnit. Pouze pokud se k tomu postaví jako chlap a budou vidět známky toho, že se kvůli vám snaží. Věřte nebo ne, ale pokud chlap vidí jakoukoliv odměnu, tak ho to bude motivovat k tomu, aby se opravdu choval hezky a po čase to pro něj bude samozřejmost. Nikdo není dokonalý, ale snaha se vždycky cení. Odměna je důležitá a férová.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!