5 věcí, kterých si chlapi na ženách váží více než vzhledu!

Muži nechtějí ženy pouze na jedno a ne, nejde jim pouze o vzhled, proto jsme si pro vás připravili 5 věcí, kterých si chlapi na ženách váží více než vzhledu!

1 Schopnost naslouchat

Ano, přesně tak. Schopnost, kterou zrovna většina mužů neoplývá, ale paradoxně si jí váží na ženách. Pánové chtějí být vyslyšeni, chtějí vědět, že o ně žena má skutečný zájem. Proto muži preferují ženy, které jsou ochotné naslouchat.

2 Opora

Ať je chlap jakýkoliv, nikdy se neobejde bez silné ženy, která za ním stojí a je ochotná mu být oporou, poradit mu a pomoci, když to nejvíce potřebuje. Muži většinou působí svérázně a sebevědomě, ale všichni si přejí, aby měli doma ženu, která dokáže pohladit na tváři se slovy “všechno bude zase dobré.”

3 Kompromisy

Co si budeme povídat. Občas je jednání s muži opravdu náročné. To však neznamená, že ženy jsou vždycky svaté. Měl by fungovat oboustranný respekt a touha po tom, aby se partneři na něčem shodli a byli schopni kompromisu. Pánové si to přejí.

4 Smysl pro humor

Smysl pro humor je u chlapů velice důležitý. Pánové jsou podle statistik více hraví, podnikaví a akční. Rádi se také zasmějí a nechtějí být neustále vážní. Proto si přejí ženu, která jim dokáže zlepšit náladu a rozesmát je, když je to nejvíce potřeba.

5 Upřímnost

Upřímnost je v dnešní době opravdová vzácnost. Muži vyhledávají ženy, kteří dokáží říct opravdu to, co si myslí a nechtějí trávit čas s ženou, která je falešná, nosí masku a hraje na ně divadlo. Jak se říká – co na srdci, to na jazyku, a to je přesně to, co si pánové od ženy přejí.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!