5 věcí, které rozžhaví každou ženu ještě před milováním se svým partnerem!

Pokud pánové chtějí, aby byla žena naprosto spokojená, musí jí dát dostatek času a musí se jí věnovat mnohem dříve, než nějaké milování vůbec vypukne. Pojďme se společně podívat na 5 věcí, které rozžhaví každou ženu před milováním se svým partnerem!

1 Nesmí jí partner naštvat

V první řadě by měla být partnerka pozitivně naladěná a cítit pohodu. To znamená, že není ideální jí nějak provokovat, nebo štvát. Mohlo by se totiž stát, že by na milování neměla vůbec chuť. Takže pánové, pokud chcete zabodovat, zajistěte naprostou pohodu.

2 Žádné chvátání

Žena není robot, na kterého máčknete a bude dělat vše, co si zrovna přejete. Žena potřebuje v první řadě čas a to ve všem. Nerada spěchá a opravdu nemá ráda, když na ni někdo spěchá. Dejte si na čas a uvidíte. Poznáte, kdy je ten správný čas.

3 Péče a doteky

Žena potřebuje mít dostatečnou přípravu, než vůbec k něčemu dojde. Potřebuje doteky a péči. Pokud např. ležíte u televize a koukáte na nějaký film, udělejte si útulno a hezky jí hlaďte a masírujte. Budete se divit, jak moc se jí to bude líbit!

4 Menší překvapení

Ženy milují překvapení, zejména od svého partnera. Udělejte něco hezkého, připravte vínečko, uvařte něco dobrého a udělejte jí radost. Nejlepší milování je, když je žena šťastná, spokojená a uvolněná. Proto je dobré, abyste jí překvapili s něčím hezkým.

5 Tiskněte se

Pro ženu není nic příjemnějšího, než když je sevřená v náručí svého milovaného muže. Před milováním je důležité, aby žena cítila, že je milována a že je v bezpečí a to musí udělat právě muž. Je důležité, aby se žena cítila příjemně a v bezpečí.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!