5 věcí, které dostanou každého chlapa do kolen, doslova zešílí!

Odborníci zjistili, že existuje 5 věcí, které chlapi od žen doslova zbožňují. Pojďme se společně podívat na 5 věcí, které dostanou do kolen opravdu každého chlapa v okolí!

1 Červená barva

Červená barva zvyšuje krevní tlak a tlukot srdce. Dříve značila nebezpečí, ale v dnešní době je to převážně barva vášně. Chlapi uvedli, že mají na ženách nejraději červenou barvu. Také uvedli, že ze všech rtěnek je právě ta červená jejich nejoblíbenější!

2 Pomalé, vášnivé polibky

Chlapi milují líbání a převážně ty, které pro ně něco znamenají a na které si v budoucnu vzpomenou. Pánové uvedli, že mají nejraději pomalé a dlouhé polibky, které v nich utvrzují vztah s danou osobou. Takže pomalu a vášnivě!

3 Ovládněte situaci

Muži uvedli, že je přitahují ženy, které se dokáží ujmout vedení. Tvrdí, že dominantní ženy jsou velice vzrušující. Takže využijte jakéhokoliv impulsu k tomu, abyste mu dali vědět, že i vy se dokážete ujmout vedení a že si s ním dokážete udělat, co chcete.

4 Dlouhé předehry

Dlouhé, romantické předehry jsou u mužů kupodivu velice oblíbené. Pokud není chlap nervózní, tak nepohrdne krásnou, dlouhou předehrou s někým, na kom jim záleží. Podle průzkumů je předehra pro muže stejně tak důležitá, jako pro ženy.

5 Společné koupele

Pánové milují společné koupele, nejlépe s někým, koho nadevše milují. Není nad to, si lehnout do vany s člověkem, kterého milujete. Chlapi to tak cítí, takže pokud ho chcete překvapit, určitě neváhejte a udělejte neplánovanou návštěvu do sprchy za vaším milovaným!

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!