10 způsobů, jak uklidnit vaší přítelkyni, která je na vás momentálně naštvaná

Někdy se ženy naštvou, aniž byste věděli, proč tomu tak je. Je naprosto normální, že s vámi žena jednou za čas argmunetuje, avšak nedopusťte, at je dlouho naštvaná a smutná. Najděte způsob, jak vaší přítelkyni uklidnit, když je zrovna podrážděná.

Následuje 10 způsobů, jak uklidnit vaší naštvanou přítelkyni.

1. Dejte stranou své ego a mluvte s ní.

Jedním z největších problémů v každém vztahu je „ego“.  Představte si, že se s přítelkyní hádate o tom, kdo má pravdu a kdo pravdu nemá. No, pokud jste neudělali nic špatně, udělali jste situaci horší tím, že se s ní hádáte. Místo toho, buďte pokorní a překonejte svou hrdost, udělejte první krok, omluvte se a promluvte si s ní.

2. Omluvte se

Říct „omlouvám se“ nemusí znamenat, že nemáte pravdu, ale znamená to, že si druhého člověka vážíte a je pro vás důležitý. Možná bude přítelkyně potřebovat trochu času, než vám odpustí, každopádně to funguje. Je to jedna z nejlepších cest, jak donutit vaší přítelkyni se znovu usmát.

3. Naslouchejte ji.

Někdy jediné co je potřeba, aby se vaše přítelkyně cítila lépe, je abyste ji naslouchali. Naslouchání je jedna z nejefektivnějších cest, jak se vypořádat s problémy ve vztahu. Takže místo toho, abyste se hádali, nechte ji mluvit a věnujte jí pozornost.

4. Obejměte ji.

Pokud svou přítelkyni obejmete a dáte jí pusu, bude se cítit velmi příjemně. Váš dotek ji může uklidnit a donutit jí se usmát, i když je na vás zrovna naštvaná. Takže místo hádání ji chytněte za ruku a pevně obejměte.

5. Vezměte jí na večeři.

Ženy se dokážou uklidnit, pokud si dají dobré jídlo. Takže pokud bude vaše přítelkyně naštvaná, vezměte ji na dobrou večeři, nebo jí uvařte její oblíbený pokrm a všechno by se mělo dát do pořádku.

6. Rozesmějte ji.

Humor hraje ve vztahu značnou roli. Je to jedna z nejsilnějších pomůcek, kterou můžete použít k tomu, abyste ženu okouzlili. I přes to, že je na vás momentálně naštvaná, můžete použít různé humorné vtipy, díky kterým na vše zapomene.

7. Chovejte se mile.

Nejhorší věc, kterou můžete udělat, když je na vás přítelkyně naštvaná, je urazit se a držet se od ní dál. Ukažte ji, že se dokážete ovládnout a že skutečně chcete zapracovat na vašem vztahu. Milé gesta a milé slova určitě pomohou.

8. Měla by se cítit milována

Žena potřebuje vědět, že jí milujete i přes to, že se občas pohádáte. Ukažte jí, že ji respektujete a chápete, skutečně jí naslouchejte místo toho, abyste na ní útočili.

9. Využijte její hněv, aby jste prohloubili city, které k vám cítí

Pokud na vás vaše přítelkyně křičí, může vám to připadat velmi špatné. Avšak místo toho, abyste se kvůli tomu stresovali, využijte to jako příležitost k tomu, aby jste prohloubili její city k vám. Dokažte jí, že se dokážete ovládat i přes to, že na vás křičí a hádá se s vámi. Ukažte jí, že jí neopustíte, i když na vás bude křičet. V tomto případě bude moc vděčná a šťastná, že má po boku zrovna vás.

10. Podívejte se jí do očí a usmějte se na ni.

Místo toho, abyste jí ukazovali, že jste naštvaní, podívejte se jí přímo do očí a usmějte se na ní co nejlépe umíte. Uděláte z negativní situace, situaci pozitivní. Kdo by mohl být stále naštvaný, když má naproti sobě někoho, kdo se dokáže upřímně a hezky usmát uprostřed hádky?

Ve vztahu budou vždy hádky. Je na vás, jak se s nimi vypořádáte. Pokud chcete, aby to mezi vámi bylo opět fajn, buďte ten, kdo udělá první krok. Ukažte jí, že máte pokoru a váš vztah je pro vás důležitější, než vaše ego.