Žebříček upřímnosti mužů podle horoskopu!

Zajímá vás, jak váš muž vede v žebříčku upřímnosti? Mnoho odborníků pátrá a rozebírá každé znamení zvěrokruhu, aby zjistili jejich silné a slabé stránky. Nyní vám představíme žebříček těch nejupřímnějších mužů podle znamení zvěrokruhu!

12. místo, Blíženci

Jak už jste určitě zaregistrovali, Blíženci jsou muži více tváří a je velmi nepravděpodobné, že k vám budou upřímní. Tito chlapi používají různé techniky a metody k tomu, aby vás dostali na to místo, na které vás chtějí dostat. U Blíženců je třeba extra ostražitost.

11. místo, Střelec

Střelci také neoplývají upřímností. Jsou to chlapi, kteří nehrají fér hru. Jejich motivací je, aby byli ve výhodě, takže budou převážně neupřímní. Budou skrývat své slabé stránky a budou vás přesvědčovat o tom, jak jsou vlastně skvělí.

10. místo, Ryby

Pro nositele znamení Ryby je důležité, aby vypadali co nejlépe před ostatními. Učiní co je potřeba pro to, aby působili co možná nejúžasněji. Avšak všechno je to pouze divadlo na oko a po čase se projeví jejich pravá povaha, která nemusí být zrovna tak skvělá.

9. místo, Beran

Beran se bojí, že pokud bude naprosto upřímný, bude mu to komplikovat život. Tito chlapi budou upřímní pouze, když je to potřeba. Nebudou vám říkat pravdu, pokud by jim to mělo jakkoliv pokazit reputaci. Je nutné Berana naučit, aby jednal na rovinu.

8. místo, Štír

Tito chlapi jsou upřímní, ale pokud jde do tuhého, tak je možné, že vám budou lhát. Jejich největší slabinou je doručování smutných nebo krutých zpráv. Jsou to chlapi s dobrým srdcem, ale nejsou schopni říkat věci, které by měli druhým ublížit.

7. místo, Vodnář

Vodnáři jsou svým způsobem upřímní. Jedná se však o tzv. selektivní upřímnost. Budou upřímní pouze, když budou muset a pokud by měli říct něco, co jim pokazí reputaci, nebo co by mohlo ohrozit jejich budoucnost, tak raději budou neupřímní.

6. místo, Panna

Panny jsou ti nejmilejší a nejdobromyslnější muži celého zvěrokruhu. Nejsou příliš upřímní, protože prostě nedokáží říct něco, co by mohlo někomu ublížit. S těmito lidmi nemusíte mít obavu, že by vám řekli nějakou krutou pravdu, spíše vás budou povzbuzovat.

5. místo, Váhy

Pro tyto muže je skutečnou výzvou, aby k vám byli upřímní. Není to jejich charakteristická vlastnost, ale i přes to upřímní budou. Mají obrovské srdce a nedokázali by si připustit, že by vás vodili za nos. Jen je třeba si dávat pozor v různých situacích, mají tendenci si trochu přibarvovat.

4. místo, Kozoroh

Kozoroh je jedno z nejupřímnějších znamení zvěrokruhu! Kozoroh je celkem zvláštní a osobité znamení, s kterým můžete být skutečně sami sebou. Jsou naprosto upřímní a nedělá jim téměř žádný problém, aby vám řekli sebevíc krutou pravdu.

3. místo, Lev

Lev bude neupřímný pouze z jednoho prostého důvodu. Aby chránil rodinu. Pokud by měl zalhat pro dobro rodiny, vždycky to udělá, protože má obrovské srdce a jeho jediné přání je, aby byla rodina v bezpečí a šťastná. Jinak se jedná o naprosto upřímného člověka.

2. místo, Býk

Býka nezajímá, jak moc krutá je realita. Býk nesnáší, když se nejedná na rovinu a celý život proti tomu bojuje. Je to člověk spravedlnosti a bude vždycky jednat v souladu s realitou. Býk bude jednat vždycky od srdce a upřímně, ať už jde o cokoliv.

1 místo, Rak

Podle posledního průzkumu, Rak se vyšplhal na první místo v žebříčku upřímnosti. Tito lidé nemají žádné zábrany a vždycky vám řeknou přesnou pravdu. Pokud jste schopni snést pravdu a bezmeznou upřímnost, Rak je ten člověk, který svou upřímnost vždycky doručí.

Pokud se vám článek líbil, můžete jej sdílet se svými přáteli!