Žebříček těch největších andílků podle horoskopu!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili žebříček těch největších andílků podle horoskopu!

3. místo, Beran

Beran sice dokáže být tvrdohlavý a někdy i nepříjemný, ale uvnitř je mírumilovný a jde mu hlavně o to, aby byli jeho nejbližší zdraví, šťastni a spokojeni. Beran je věrný, upřímný a dá se na něj stoprocentně spolehnout. Občas se naštve a vyjede, ale to trvá opravdu jen chvilku a pak se ihned přitulí ke svému miláčkovi.

2. místo, Váhy

Váhy nesnáší konflikty, proto se jim snaží co nejvíce vyhýbat. Vždycky se všechno snaží vyřešit po dobrém a nemají rádi stres a nervy. Váhy dokážou podat pomocnou ruku ostatním i přes to, že mají zrovna bolest v srdci. Váhy jsou obětavé a mají jeden jediný cíl – aby sjednotili rodinu dohromady a aby byl každý šťastný a spokojený.

  1. místo, Panna

Panna potřebuje mít jistotu, že to s ní partner myslí vážně. Panna je velice citlivá a cítí každou emoci několikanásobně, proto je důležité, aby s ní člověk jednal opatrně. Panna je sice citlivá, ale snese opravdu hodně. Pokud jí něco opravdu trhá srdce, tak je to, když jí zradí někdo blízký. Něco takového rozdýchává hodně dlouho.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!