Žebříček nejlepších žen podle horoskopu! Budete překvapeni!

Stejně jako u mužů, i ženy mají své silné a slabé stránky. Podívejme se na žebříček těch nejlepších žen podle znamení zvěrokruhu!

12 místo, Blíženci

Blíženci jsou na posledním místě. Ženy narozené v tomto znamení zvěrokruhu mívají problém s důvěrou ve svého partnera. Je pro ně naprosto běžné, že podceňují svého partnera a to většinu mužů často odradí. Ve většině případů si tyto ženy myslí, že mají vždycky pravdu, avšak bohužel ve většině případů pouze přeceňují sami sebe.

11. místo, Štír

Tyto ženy jsou velice inteligentní a půvabné. Největším problémem však je, že se nedokáží ovládat. Dost často na svého partnera zvyšují hlas a nedělá jim problém, aby udělali scénku i na veřejnosti. Tato vlastnost jim bohužel moc nelichotí, nicméně pokud by dokázali tento problém vyřešit, mohly by to být super partnerky.

10. místo, Střelec

Jedná se o úžasné ženy, které toho mají skutečně tolik co nabídnout. Nejhorší na tom je, že je ovládá jejich neustálá náladovost. Den ve vztahu s ženou narozenou v tomto znamení zvěrokruhu závisí převážně na tom, jak se vyspí a následně co se jí stane cestou do práce. Pokud nemá svůj den, nebude se příliš ohlížet na ostatní.

9. místo, Rak

Tyto ženy jsou velice svůdné a okouzlující. Nicméně bohužel pro partnera. Rády flirtují s ostatními muži, nemohou si pomoci. Milují pozornost ostatních mužů a pokud jeví cizí muž zájem, dělá jim to dobře. Je to velmi komplikované, svého muže bezmezně milují, ale chtějí být přitažlivé i pro ostatní muže, dodává jim to sebevědomí.

8. místo, Ryby

Jsou rázné, sebevědomé a někdy bývají trochu agresivní. Nicméně pokud se muž chová podle jejich představ – je věrný, pozorný a milý, bude vše v pořádku. Lhát těmto ženám se opravdu nevyplácí, protože dokáží pěkně zatopit! Pro muže jsou tyto ženy výzvou a dostanou je pouze ty nejlepší z nejlepších!

7. místo, Beran

Jedná se o milé, věrné a poctivé ženy. Jediný problém je v tom, že bývají přecitlivělé. Malichernosti a zbytečnosti hodně prožívají. Další z jejich slabostí je, že si hodně věcí domýšlejí, což bývá pro muže velmi složité, protože musí všechno několikrát dokazovat a vysvětlovat. Nicméně se jedná o ty nejlepší ženy do domácnosti, dokáží téměř vše! Jsou hotový poklad, protože jsou velmi šikovné téměř ve všem!

6. místo, Kozoroh

Tvrdohlavé a sebevědomé ženy. To jsou ženy, se znamením Kozoroh. Pokud se s partnerem hádají, bývají opravdu nepříjemné. Není radno si s nimi zahrávat, v době hádek umí být nejkrutější a nejtvrdší ze všech, avšak pokud je ve vztahu všechno v pořádku – jsou to ty nejúžasnější stvoření na světě! Zkrátka řečeno – pokud se bude partner chovat tak, jak má, bude se touto ženou mít nádherně. Jsou to věrné a milé ženy, které touží po pochopení.

5. místo, Váhy

Tyto ženy jsou pro muže výhrou. Pokud přečkají jejich chvilkové zkraty a výbuchy vzteku, budou se mít úžasně. Paradoxem je, že tyto ženy nejsou zas tolik vyvážené, ale to je pouze zapříčiněno tím, že vše prožívají do hloubky. Ať už je to stres, vztek, nebo radost. Chovejte se k nim hezky a nebudete litovat! Jsou to andílci!

4. místo, Lev

Cílevědomé, houževnaté a silné. Téměř nic je nezlomí a vždycky budou bojovat. Rodina je pro ně na prvním místě a partnera bezmezně milují. Někdy se stane, že se urazí a nějakou dobu nemluví, ale to je v pořádku. Pouze potřebují svůj prostor a po chvíli jsou opět v normálu. Tyto ženy jsou věrné a dokáží dát najevo to, co mají na srdci.

3. místo, Panna

Na třetím místě jsou úžasné Panny! Tyto ženy bývají trochu nemotorné! Ale to k nim patří. Je to jejich přirozená vlastnost a jinak nemají téměř žádnou vlastnost negativní. Jsou pokorné, věrné, inteligentní a okouzlující! Milují romantiku a mazlení. V domácnosti není nic, co by nesvedly. A partnera? Toho svádějí pořád!

2. místo, Býk

Druhé místo náleží Býkům. Hotový poklad. Tyto ženy jsou stvořeny podle parametrů perfektní ženy. Mají všechno, co může muž chtít. Jsou nádherné, inteligentní, rozumné, šikovné a hluboce milující! Přes den jsou jako andílci a když je čas na milování, stanou se z nich malí ďáblíci! Skutečně – jsou to dokonalé partnerky a ženy.

1 místo, Vodnář

Nejlepší ženské znamení zvěrokruhu je zaručeně Vodnář. Jsou to přesně ty kouzelné, dechberoucí ženy, kterým nikdo neodolá! Každý se zamiluje do těchto žen na první pohled. Mají jakýsi dar od boha, díky kterému jsou opravdu perfektní. Jsou snem každého muže. Jsou věrné, inteligentní, nádherné a dokonale emočně stabilní. Nic je nerozhodí a vždycky ví, jak se zachovat. Hodně žen jim závidí, protože nechápou, jak je možné, že jim všechno tak vychází. Jsou to duchovně založení jedinci, kteří věří v sebe sama a nikdy se nevzdávají! Pokud sami chtějí něčeho dosáhnout, vždycky najdou cestu a způsob, jak to dokázat.

Pokud se vám článek líbil, můžete jej sdílet se svými přáteli!