Rozhodněte se, který Lapač snů se vám líbí nejvíce, abyste zjistili, co pro vás skrývá budoucnost

Dreamcatcher, také známý jako Lapač snů, je starověký amulet indických kmenů. V té době byly pověšeny u vstupu do svých stanů, protože věřili, že lapač snů zaplaví ložnici pozitivní energií, vyžene zlé duchy a ochrání jejich sny.

Tyto starověké amulety lze také použít k věštění. Vše, co musíte udělat, je vybrat ten, který se vám ze tří druhů na obrázku nejvíce líbí a přečíst si, co pro vás budoucnost ukrývá.

Pokud se vám nejvíce líbil první Lapač snů:

Jste typ člověka, který dokáže udělat z komára velblouda. Jste sebevědomí, máte vysokou sebeúctu, ale nedokážete vždy kontrolovat své emoce. Jste nadšeni životem, zažíváte dobré i špatné zážitky velmi intenzivně. Máte tendenci si nechávat hodně věcí pro sebe. Pokud se však trochu více uvolníte a otevřete, můžete prožít nádherné chvíle.

Pokud se vám nejvíce líbil druhý Lapač snů:

Je na čase se připravit, protože přicházejí velké změny! Velká část vašeho života se chýlí ke konci a vytváří tak příležitost pro nový začátek. Můžete objevit další cesty, nové impulsy. Zkuste dbát a stavět na nových výzvách. Tyto změny mohou být velké, ale nemáte důvod se obávat: Můžete ztratit akorát několik starých, špatných návyků. Vzrušující časy na vás čekají!

Pokud se vám nejvíce líbil třetí Lapač snů:

Očekávají vás ve vašem životě velké změny. Emoce přicházejí znovu do popředí, ať už ve formě nového vztahu nebo prohloubení toho existujícího. V minulosti jste byli mnohokrát osamělí a mnohokrát jste měli zlomené srdce. Podle lapače snů, nyní pro vaše srdce nastal šťastnější čas. Vše, co musíte udělat, je být otevření: socializovat se, usmívat se, užívat si života, milovat lidi kolem vás! Rovněž se vám vrátí zpět to, co dáte ostatním. Nabijte se emocionálně, abyste byli připraveni na nový vztah!

Pokud se vám článek líbil, nezapomeňte jej sdílet se svými přáteli!