Která znamení zvěrokruhu se k sobě nejvíce hodí?

Určitě moc dobře víte, že nějaká znamení se prostě nesnesou. My si pro vás připravili některé kombinace, které k sobě sedí nejlépe. Zde jsou 2 nejlepší možné kombinace v horoskopu!

Lev a Vodnář

Lev a Vodnář si nejlépe sednou z několika prostých důvodů. Lev je takový rozený vůdce, který se ujme iniciativy, zatímco Vodnář je tichý a pasivní typ, který se rád nechá vést někým, komu věří.

Tyto 2 znamení zvěrokruhu si perfektně sednou, protože se vzájemně doplňují. V hektických a stresujících chvílích se Lev ujme vedení a dokáže jednat rychle. V momentech kdy je Lev psychicky i fyzicky vyčerpaný, Vodnář se ujme vedení a dokáže svou citlivou a empatickou duší vyléčit jakékoliv zranění, ať už fyzické či psychické.

Tyto dvě znamení jsou nenahraditelná dvojka a ve vztahu si jdou vždycky naproti. Jako v každém vztahu – těžké chvilky přichází, ale Lev a Vodnář je vždycky přečkají a pokračují dál.

Býk a Váhy

Další nerozlučná dvojka jsou Býk a Váhy. Opět se jedná o jedno pasivní a jedno dominantnější znamení ve vztahu. Býk bývá ve většině případů dominantní. Ujme se iniciativy a koná. Váhy vkládá všechnu svou důvěru do Býka a dělá opravdu správné rozhodnutí!

Tyto dva si opravdu sednou a to z několika prostých důvodů! Býk má své produktivní a neproduktivní dny. Jakmile se Býk vyčerpá, Váhy zachraňuje a uzdravuje. Tyto dvě znamení si často lezou na nervy, ale v dobrém. Pokud mezi nimi vznikají rozepře, jeden většinou ustoupí a mohou se posunout dál.

Pokud se vám článek líbil, můžete jej sdílet se svými přáteli!