Jste královna nebo princezna? Zjistěte podle vašich rysů osobnosti!

Většinou malé holčičky vzhlíží k princeznám a postupem času ke královnám. Princezna a královna mají své specifické rysy, které jsou světu známé. Zjistěte, komu se podobáte, podle vašich rysů osobnosti!

Jste princezna?

Princezna potřebuje péči. Potřebuje, aby jí někdo chránil od krutého a nemilosrdného světa. Potřebuje svého vysněného prince, který ji dokáže pomoci se všemi útrapami světa a dokáže jí ukázat světlo života. Tato žena potřebuje pomoci ve všech sférách svého života, chce někoho, kdo jí bude vést a bude o ní pečovat.

Pokud nemá nikoho, kdo by jí říkal hezké věci, je velice smutná. Potřebuje, aby jí muž říkal hezké věci, aby jí říkal, že je hezká, chytrá, šikovná. Když jí muž řekne, že pro něj znamená všechno, její světlo v duši se rozsvítí. O princeznách je známé, že bývají trochu sebestředné. Nemohou si pomoci, ale potřebují hodně pozornosti a hezkých slov.

Princezna má strach, že její studna vyschne. Bojí se toho, že nebude mít dostatek toho, co v životě potřebuje. Hodně se srovnává s ostatními a život bere jako soutěž, kterou chce za každou cenu vyhrát. Zajímá jí, jak si vede v porovnání s ostatními ženami. Častokrát se sama sebe ptá, zda je určitá žena hezčí, úspěšnější, chytřejší nebo lepší.

Pro princeznu je nejdůležitější, aby za každou cenu vypadala co nejlépe a v žádném případě se nechce ztrapnit. Nechce vypadat špatně, proto neudělá riskantní kroky, které by jí mohli zostudit. Princezna bývá jaksi rozmazlená, protože se převážně zajímá o to, co v životě nemá a není vděčná za to, co v životě má.

Jste královna?

Královna si je vědoma toho, že co sama vytvoří, to má. Její království existuje převážně její zásluhou. Princezna je zahleděná spíše do sebe, zatímco královna si je vědoma toho, co je uvnitř. Královna ví, jakou má hodnotu a nepotřebuje nikoho, aby jí přesvědčoval.

Královna chápe, jak je důležité pomáhat lidem okolo sebe. Pokud má sama dost, vždycky bude pomáhat lidem, kteří jakkoliv strádají. Nestará se o to, kolik toho ostatní ženy mají. Pokud toho má sama hodně, bude jí dělat radost, když se budou mít dobře i ostatní lidé.

Královna nepotřebuje ničí svolení k ničemu. Ona sama ví, co je pro ní nejlepší a umí se rozhodovat sama. Tyto ženy nejsou povrchní, chápou, že zevnějšek není tolik důležitý. Nejdůležitější je, co je uvnitř. Nejdůležitější je charakter člověka. Pokud taková žena prochází okolo, všichni z ní cítí její sebevědomí.

Tyto ženy znají svou vlastní cenu a nikdy se nepřetrhnou kvůli lidem, kteří za to nestojí. Pokud někdo něco chce, musí počkat a musí se chovat zdvořile, jinak má holt smůlu. Královna potřebuje dostatek času pro sebe a miluje svůj vlastní klid. Ráda riskuje a nestará se o to, jak na to budou pohlížet ostatní.

Nebojí se prohry a jde si tvrdě za svým cílem. Nezhroutí se, pokud zažije prohru, protože chápe, že prohra je pouze poučení pro příště. Ona je přesně ta žena, která se nikdy nevzdává, i když stále padá k zemi.

Jste princezna nebo královna? Napište nám do komentářů!