Jaká jste královna, podle svého měsíce narození?

Mnoho žen sní o tom, že jsou skutečnou královnou, nyní vám dáme tuto příležitost a řekneme vám, jaká královna jste podle svého měsíce narození.

Leden, královna trpělivosti

Tyto ženy mají celoživotní překážky, nikomu si nestěžují, poslouchají problémy ostatních a poskytují užitečné rady. Když vám dojde trpělivost, raději odejdete. Nejsou téměř vůbec nevěrné.

Únor, královna, která se nebojí žádné výzvy

Tyto ženy jsou tvrdohlavé, sebevědomé a důvěřují své vnitřní síle, která je žene vpřed. Vůdčí typy, které se ničeho nebojí a dokáží se rychle rozhodovat. Díky své intuici snadno ovlivňují lidi kolem sebe a zbožňují děti.

Březen, atraktivní královna

Tyto ženy jsou velmi citlivé, hezké, ale tvrdohlavé. Tyto královny velmi přitahují muže, kteří jsou připraveni je chránit před každým nepohodlím.

Duben, královna rebelka

Jejich zvláštností není porušování pravidel, ale že mají svá vlastní pravidla. Tyto ženy jsou velmi atraktivní, takže na první pohled snadno svádějí muže. Mají velmi jasné a realistické cíle.

Květen, bojovná královna

Tyto ženy jsou velmi citlivé duše, ale každý den jsou skutečnými bojovníky, spravedlivými a nekompromisními. Taková žena má vše, co muž potřebuje. Mohou to být velmi zdatné ženy v domácnosti a vůdčí typy s velkou mocí a vůlí. Jejich životy bývají prosperující, protože dělají vše pro to, aby uspěly.

Červen, královna budoucnosti

Tyto ženy jsou díky své povaze velmi laskavé a vyhýbají se jakémukoli konfliktu. Dokáží rozeznávat lidi a rozvíjejí svůj šestý smysl, takže téměř vždy předem vědí, jak se bude situace s nimi vyvíjet. Tato schopnost se však rozvíjí, pouze když jsou dospělé.

Červenec, královna lámající srdce

Ve svém dětství jsou fascinující a nakonec se stanou silnými ženami a matkami. Muži je zbožňují a průběhem let jejich krása roste. Tyto ženy opravdu nevěnují pozornost cizím lidem, důležitá je pro ně pouze jejich rodina.

Srpen, hlavní královna

Tyto ženy jsou skutečnými vůdci, schopnými vést bezpočet lidí. Jsou vynikající v mnoha směrech, ale na prvním místě je vždy rodina a jejich domov. Tyto ženy jsou velmi příkladné a čestné, ale lidé kolem nich mají tendenci tohoto atributu využívat.

Září, královna nadsázky

Rádi zveličují a rádi upoutají vaší pozornost. Mohou se stát dobrými manželkami, ale často bývají lenivé.

Říjen, královna emocí

Tyto ženy občas působí chladně. Jsou schopné dohnat muže k šílenství, díky jejich okouzlujícímu šarmu.

Listopad, magická královna

Tyto ženy jsou podmanivé, vášnivé a věnují veškerý svůj čas milování. Jsou to dobří psychologové a předem poznají záměry druhé osoby. V mnoha případech dokáží předvídat, co se v budoucnu stane.

Prosinec, královna cestování

Tyto ženy mohou žít svůj život na jednom místě, i když ve svých duších sní o vzdálených místech. Tyto královny si obvykle skutečně plní sny. Jsou také velmi atraktivní.