5 ženských znamení zvěrokruhu, na které se lepí ti největší pitomci! Přesvědčte se sami!

Přijde vám, že se na vás lepí jenom ti nejhorší možní chlapi? Možná je to zapříčiněno tím, že vás obklopuje energie, která je přitahuje. Na těchto 5 ženských znamení se lepí ti největší pitomci!

Kozoroh

Kozoroh má velkou nevýhodu v tom, že je přitažlivý pro ty největší možné darebáky. Kdykoliv se Kozoroh někde objeví, tito muži se seběhnou jako supi a snaží se flirtovat. I přes to, že je Kozoroh velmi pozitivní a veselé znamení, tito chlapi to dokáží během pár měsíců vztahu změnit!

Beran

Beran je velmi úžasné ženské znamení, které má mnoho pozitivních stránek. Tyto ženy patří mezi ty nejskvělejší ženy vůbec a tito chlapi to cítí. Nejprve se tito muži snaží zapůsobit a namotat, ale postupem času se odkryje jejich pravá tvář. Beran je pak dlouhou dobu smutný a zraněný.

Býk

Býci se snaží vyhýbat špatným mužům, ale jaksi vždycky naletí. Je to velmi zvláštní, protože ve většině případů narazí právě na falešného a neupřímného muže, který myslí jen a pouze na sebe a na své sobecké potřeby. Býk by si měl dávat extra pozor, protože takoví muži se na ně lepí téměř pořád.

Štír

Štírky jsou známé svou milou a důvěřivou povahou. Je vám asi jasné, jak to dopadne, když jim začne nějaký chlap namlouvat a namotávat. Tyto ženy jim to bohužel zbaští a pak trpí. I přes to, že je kamarádky včas varují, Štírky si to vždycky udělají po svém. Po čase jim dojde, že se jednalo pouze o přetvářku a že bohužel naletěly.

Střelec

Pro tyto ženy je důležité, aby měli vedle sebe chlapa, který je upřímně miluje. Chlapi dokáží být velmi přesvědčiví a Střelci velmi důvěřiví. Je to jen otázkou času, kdy těmto ženám dojde, že si vybrali špatně, nebo spíše – že se stali terčem podvodu. Těmto ženám velmi dlouho trvá, než se z celé té zkušenosti oklepou.

Pokud se vám článek líbil, můžete jej sdílet se svými přáteli!