3 ženská znamení, se kterými je chlap bezkonkurenčně nejšťastnější!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, se kterými je chlap bezkonkurenčně nejšťastnější!

Blíženci

Blíženkyně má pro chlapa obrovské pochopení. Chlapi se po boku Blíženkyně cítí uvolněně, protože vědí, že se nemají čeho bát. Blíženkyně je věrná, upřímná a naprosto loajální žena, které záleží na tom, aby se měli společně krásně. Blíženec je výjimečné, nesobecké znamení, které žije pro ostatní a přeje si, aby se měla rodina a ti nejbližší co nejlépe.

Býk

Býčice se sice dokáže občas naštvat, ale to je pouze ukázka toho, že jí záleží na těch nejbližších a je k nim citově propojena. Býčice se nikdy nenaštve na člověka, na kterém jí nezáleží. Býčice je velice empatická osoba, která dokáže cítit radost i bolest těch nejbližších. Býčice má klid na duši, pouze pokud jsou rodina a ti nejbližší šťastní a zdraví.

Střelec

Střelkyně potřebuje mít jistotu, že je partner věrný, upřímný a loajální. Jakmile si je chlapem jistá, snese mu modré z nebe. Střelkyně je hluboce milující žena, která nechce chlapy na jednu noc, ale přeje si, aby vedle sebe měla jednu lásku, ke které se může večer přitulit a cítit se v bezpečí. Střelkyně je naprosto věrná žena, která chce pro vztah jenom to nejlepší.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!