3 ženská znamení, pro která chlapi snesou modré z nebe!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, pro která chlap snese modré z nebe!

Blíženci

Blíženkyně je přesně ta žena, kterou chce mít chlap po boku. Nelže, nepodvádí a je vždycky připravena podat pomocnou ruku těm nejbližším. Blíženkyně se sice umí naštvat, když cítí nespravedlnost a křivdu, ale nikdy se člověku neotáčí zády. Blíženkyně je opravdu vzácná a jedinečná žena, která si zaslouží chlapa, který si jí bude vážit.

Vodnář

Vodnářka nesnáší lež a přetvářku. Aby s ní mohl chlap uspět, musí být opravdu upřímný a nesmí hrát žádná hloupá divadla, ani žádné psychologické hry. Vodnářka je sama sebou za každé situace a přeje si k sobě někoho, kdo je pohodář a už ví, co od života chce. Pro Vodnářku je prostě nejdůležitější, aby se vyhýbala nadbytečnému stresu.

Rak

Račice patří mezi ta „ráznější“ znamení zvěrokruhu. Je to proto, že absolutně nikomu nemaže med kolem pusy a řekne každému vždycky naprostou pravdu, bez nějakého okecávání okolo. Račice má však jen ty nejlepší možné záměry a jde jí hlavně o to, aby panoval mír, klid a pohoda. Račice je věrná a dá se na ní stoprocentně spolehnout.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!