3 ženská znamení, po kterých touží opravdu každý chlap!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, po kterých touží opravdu každý chlap!

Beran

Beran potřebuje mít v chlapovi jistotu. Nesnáší totiž chlapy, kteří mají zájem pouze o nocleh. Beran chce jednoho partnera a chce s ním něco budovat. Důležité však je, aby byl skutečně věrný, upřímný a loajální. Takovému muži snese modré z nebe. Pro Berana je na prvním místě rodina a ti nejbližší. Beran absolutně kašle na drby a pomluvy.

Vodnář

Vodnářka je opravdu snem každého muže. Vodnářka nekritizuje a nehází každého chlapa do jednoho pytle. Vodnářka má pro chlapy opravdové pochopení, i když jí občas pořádně pijí krev. Vodnářka si zakládá na férovém jednání z očí do očí, nemá ráda lež, faleš a přetvářku. Pokorný, slušný a milý chlap dokáže získat její srdce, avšak ho nesmí zlomit.

Býk

Býčice je taková divoká karta. Dokáže být neuvěřitelně milá, ale jakmile jí někdo ublíží, tak dokáže být hodně odtažitá a tichá. Jakmile jí však naštve partner, tak dokáže být velice hlasitá a dokáže dát svůj názor pořádně najevo. Nicméně Býčice patří mezi ta nejvěrnější ženská znamení. Je upřímná, loajální a vždycky jí jde o společné dobro a společnou pohodu.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!