3 ženská znamení, kterým chlapi padají ke kolenům!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, kterým chlapi padají ke kolenům!

Štír

Štírka moc dobře ví, jak svého muže rozohnit, ať už při hádce nebo při milování. Štírka si nebere servítky a vždycky řekne přesně to, co má na srdci. Štírka je férová a jde jí hlavně o to, aby vztah pozitivně vzkvétal. Pokud se k ní chlap chová hezky, tak mu Štírka snese modré z nebe a ještě mnohem víc!

Rak

Račice je přesně ta žena, která se nezalekne žádného chlapa a pokud se k ní chová hnusně, tak ho umí hodně rychle usměrnit. To však neznamená, že neumí být citlivá a jemná. Jakmile se k ní muž chová hezky a s respektem, tak moc dobře ví, jak ho odměnit. Račice je spravedlivá žena, která se k tomu druhému chová přesně tak, jak se chová on k ní.

Býk

Býčice nesnáší lež a nevěru. Jakmile se něčeho takového její partner dopustí, tak má doživotní smůlu. Býčice je velice tolerantní a odpustí ledacos, ale zradu nebude odpouštět nikdy. Býčice je věrná, upřímná a loajální žena, která chce budovat něco hodnotného a potřebuje k sobě chlapa, který už to má v hlavě srovnané.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!