3 ženská znamení, která umí dát chlapům pořádně zabrat! Budete ohromeni!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která umí dát chlapům pořádně zabrat!

Ryby

Ženy se znamením Ryby jsou naprosto věrné, upřímné a loajální. Ke svému partnerovi se chovají s respektem a nikdy se mu neotáčí zády. Problém však nastane, když se partner chová jako ignorant a dělá naschvály. Pak se chlap nemůže divit, když všechno lítá hlava nehlava, různá sprostá slova a někdy lítá i nádobí, nebo kusy nábytku.

Blíženci

Blíženkyně je víceméně klidná osoba, které nedělá problém udělat jakýkoliv kompromis, když se partner chová tak, jak by měl. Blíženkyně je přesně ta žena, která pustí partnera na pivo a příliš ho nezatěžuje. Nicméně potřebuje, aby o sobě dal alespoň vědět. Nejvíce jí však naštve, když partnerovi ustupuje a on neustále utahuje kohoutek a využívá její dobré vůle. Pak se má partner Blíženkyně na co těšit, protože dokáže udělat pořádné rodeo!

Beran

Žena se znamením Beran je taková žena dvou tváří. Je to věrná, upřímná a láskyplná žena, která chce pro svého partnera jenom to nejlepší. Udělá pro něj první poslední, ale očekává alespoň něco nazpět. Jakmile se partner chová ignorantsky a dělá naschvály, tak se má na co těšit. Stejně jak dokáže být milá a přítulná, tak dokáže být vzteklá a krvežíznivá!

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!