3 ženská znamení, která moc dobře ví, jak svého partnera uspokojit!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která moc dobře ví, jak svého partnera uspokojit!

Váhy

Váhy jsou velice empatické, obětavé a dělá jim radost, když mohou potěšit druhé. Pokud se máme bavit o potěšení, tak žena se znamením Váhy moc dobře ví, jak svého milovaného uspokojit. Díky jejich empatii a citlivosti dokážou vycítit, co si jejich drahý zrovna přeje. Partneři Váh mají obrovské štěstí!

Blíženci

Blíženkyně dokáže partnerovi vyčíst z očí téměř vše. Když se zlobí, když je šťastný a také když se chce mazlit. Pro Blíženkyni je nejdůležitější, aby byly obě strany spokojené. Nikdy nedělá nic, co by mohlo partnerovi ublížit, nebo ho učinit smutným. Pokud máte doma Blíženkyni, tak máte doma vzácný poklad!

Býk

Býčice si zakládá na férovém jednání z očí do očí. Nesnese žádné lži a už vůbec ne nevěru. Pokud je partner milý, férový, upřímný, loajální a umí naslouchat, nebo se alespoň snaží, tak mu Býčice snese modré z nebe. Jakmile Býčice svého partnera pozná více do hloubky, tak s naprostou jistotou ví, jak svého milovaného uspokojit ve všech směrech.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!