3 ženská znamení, která mají stále zlomené srdce!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která mají stále zlomené srdce!

Panna

Panna je charakteristická tím, že pomáhá, kde se dá a většinou zapomíná na své vlastní štěstí a to nedůležitější – dokáže pomáhat ostatním i přes to, že si sama nosí bolest v srdci. Panna je opravdový andílek, na kterého se můžete stoprocentně spolehnout. Jakmile se Panna trápí, tak v tichosti a o samotě. Nerada se svěřuje ostatním a ráda si své problémy řeší sama.

Vodnář

Vodnářka dává až příliš moc šancí a většinou se jí to nevyplácí. Vodnářka si přeje, aby se měli všichni kolem ní krásně, ale občas se stává, že na ní ostatní zapomenou. Najdou se i tací chlapi, kteří její dobroty pouze využívají pro své sobecké účely. Vodnářka je však statečná a velmi silná žena, která se nikdy nevzdává a vždycky se dokáže postavit na nohy.

Váhy

Váhy nejhůř snáší, když je zradí někdo nejbližší. Něco takového jim dokáže udělat hlubokou ránu do srdce a trvá hodně dlouhou dobu, než se to zahojí. Váhy udělají pro toho druhého maximum, ale mrzí je, když se na ně ten druhý vykašle. Váhy dávají hodně šancí, ale někdy se prostě najdou tací, kteří je jenom využívají.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!