3 ženská znamení, která mají duši ze zlata! Přesvědčte se sami!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která mají duši ze zlata!

Váhy

Žena se znamením Váhy nesnese, když trpí její nejbližší. Je to typ člověka, který by raději trpěl sám, než aby musel sledovat, jak trpí rodina nebo blízcí přátelé. Je to žena s velkým, citlivým srdcem, která vedle sebe potřebuje někoho, kdo se o to srdce postará a nezlomí ho, protože je velice křehké.

Střelec

Střelkyně dokáže na první dojem působit všelijak. Avšak pouze ti, kteří si nic nedomýšlejí a nenálepkují, dostanou tu možnost, jí poznat osobně. Je to citlivá žena, která má slabost pro lidi, kteří mají těžký život a snaží se pomáhat, kde se dá. Ke svému partnerovi jsou bezmezně věrné, loajální a upřímné. Střelkyně si zaslouží chlapa, který ctí ty správné hodnoty.

Rak

Račice je přesně ta žena, kterou byste v jeden moment nejradši zabili, ale po chvilce byste jí objali a nechtěli už nikdy pustit. Je to žena, která má prořízlou pusu a řekne přesně to, co má zrovna na mysli. Nestydí se vyslovit svůj názor a váží si lidí, kteří to mají podobně. Nicméně Račice patří mezi ty nejvěrnější a nejspravedlivější ženy z celého zvěrokruhu!

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!