3 ženská znamení, která dokážou chlapa psychicky zničit!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která dokážou chlapa psychicky zničit!

Býk

Býčice je možná mírumilovná a nekonfliktní, ale jakmile cítí křivdu a nespravedlnost, tak umí pořádně zakročit a je úplně jedno, jestli je to člen rodiny nebo někdo úplně cizí. Býčice se s nikým nemaže, řekne naprostou pravdu a jde rovnou k věci. Pokud se k ní chlap chová hezky a s respektem, tak se nemá čeho bát. Býčice je věrná, upřímná a loajální.

Kozoroh

Kozoroh si zakládá na férovém jednání z očí do očí a nesnáší, když mu lidé lžou. Kozoroh snese opravdu ledacos, ale nejvíc mu vadí lhaní a nevěra. Takové věci nikdy neodpouští a když řekne, že s člověkem končí, tak to myslí opravdu vážně. Kozoroh je věrný a jde mu hlavně o to, aby byly obě strany spokojené, Kozoroh není sobecký.

Štír

Štírka umí být andílek, ale také ďáblík. Záleží na tom, jak se k ní partner chová. Když je milý, věrný a upřímný, tak se nemá čeho bát, ba naopak. Štírka si všímá všeho – toho dobrého i špatného. Když se partner chová tak, jak má, tak ho pořádně odmění. Štírka totiž moc dobře ví, co má její miláček rád a co potřebuje.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!