3 ženská znamení, která dokáží chlapa v posteli pořádně překvapit!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která dokáží chlapa v posteli pořádně překvapit!

Střelec

Střelkyně je upřímná, věrná a obětavá žena, která se na veřejnosti příliš nevystavuje a nesnaží se působit svůdně. Nicméně jakmile na ni doma přijde chuť a má partnera vedle sebe, tak po něm dokáže pořádně vystartovat. Střelkyně preferuje jednoho partnera na hodně dlouhou dobu a nesnáší chlapy na jednu noc.

Štír

Štírka působí tak nevinně a nenápadně, avšak za zavřenými dveřmi je to úplně jiné číslo. Štírka není nijak nenasytná, ale jakmile na ní přijde chuť, tak dokáže s partnerem věci, které možná ještě neviděl. Štírka je na svého partnera dokonale napojená, takže moc dobře ví, co má rád a moc ráda mu to poskytne. Pod podmínkou, že bude hodný.

Vodnář

Vodnářku zkrotí málokterý chlap. Vodnářka je divoká a plná života. Ráda si život okoření, kde se dá. Nicméně získat si Vodnářku není tak snadné, protože je velice vybíravá a většinou vydrží s jedním partnerem hodně dlouhou dobu. Vodnářka je v posteli zkušený expert a partner má obrovské štěstí, že jí může mít jenom pro sebe.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!