3 ženská znamení, která chlapům dokáží lézt pořádně na nervy!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která chlapům dokáží lézt pořádně na nervy!

Rak

Račice bude mít vždycky dvě stránky. Račice je bezmezně upřímná a řekne vždycky to, co má na srdci. Ne každý chlap je na toto stavěný. Račice nezná míru a kolikrát řekne opravdu kruté věci, protože si prostě nemůže pomoci. Račice opravdu není žena pro egoisty, kteří si svoje ego brání zuby nehty. U Račice obstojí pouze silný chlap se schopností sebereflexe.

Blíženci

Blíženkyně má také celkem prořízlou pusu. Pokud se jí něco nelíbí, tak nečeká příliš dlouho a začne svůj nesouhlas ventilovat. Záleží však, jak se partner staví k problémům. Pokud sklopí uši a přijme zodpovědnost za své činy, tak je vše vpořádku a Blíženkyně umí udělat kompromis. Pokud se však chová ignorantsky nebo arogantně, tak se má teprve na co těšit.

Štír

Štírky jsou velice citlivé a dost často skáčou ze smutné, někdy i depresivní nálady k velice šťastné, radostné a nabuzené náladě. Někteří chlapi na to nejsou stavěni a může je to mást. Štírka je však naprosto upřímná a otevřená, takže rozumný a inteligentní chlap si najde způsob, jak v tom všem chodit. Nicméně Štírka je naprosto věrná, loajální a férová.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!