3 ženská znamení, jejichž nositelky drží rodinu vždycky pohromadě

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy a mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, jejichž nositelky drží rodinu vždycky pohromadě.

Rak

Račice sice dokáže zvýšit hlas a říct i některá ta sprostá slova, ale nikdy se neotáčí zády ke svým nejbližším. Račice si sama sobě bere, aby měli ti, které opravdu miluje. Račice si přeje, aby se měli všichni v rodině skvěle a aby byli všichni zdraví a udělá pro to maximum. Po boku Račice uspěje pouze muž, který je věrný, upřímný a dá se na něj spolehnout.

Štír

Štír nepotřebuje veškeré bohatství světa, drahé dárky a šperky. Štír je přesně ten typ člověka, který si vybírá podle srdce a charakteru. Štír dá šanci opravdu jen tomu chlapovi, který to má v hlavě srovnané a chce budovat společnou budoucnost plnou lásky, štěstí a radosti. Nevěrníci, lháři a darebáci u něj nemají absolutně šanci.

Panna

Panna si zakládá na férovém jednání z očí do očí a přes to nejede vlak. Pokud chce chlap uspět, musí mluvit pravdu a držet slovo. Panna totiž nesnáší nevyplněné sliby, lži a podrazy. Pro milého a slušného muže snese modré z nebe a pokud bude ještě hodnější, tak mu vykouzlí opravdu vše, co mu uvidí na očích. Panna se vždycky moc ráda odvděčí.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!