3 ženská znamení, jejichž nositelky jsou snem každého chlapa!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, jejichž nositelky jsou snem každého chlapa!

Beran

Beran bude vždycky dávat pozor na své nejbližší. Pro Berana je na prvním místě rodina, partner a všechno ostatní jde stranou. Beran je ve vztahu věrný, spolehlivý, upřímný a má jenom ty nejlepší možné záměry. Pro chlapy, kteří hledají vážný vztah je Beran naprosto ideální. I když Beranovi ublíží ti nejbližší, tak se k nim nikdy neotáčí zády.

Panna

Panna potřebuje v první řadě vědět, že to s ní chlap myslí opravdu vážně. Nemá zájem o vztahy na jednu noc, ale přeje si vedle sebe někoho, s kým se bude moci o život podělit a s kým bude moci sdílet všechny zážitky. Panna je naprosto věrná, loajální a upřímná. Největším přáním Panny je, aby byli její nejbližší zdraví, šťastni a spokojeni.

Blíženci

Blíženkyně dokáže říct někdy celkem ostrá slova, která mohou člověku ublížit. Pravdou však je, že Blíženkyně nikomu nemaže med kolem pusy, ani těm nejbližším. Avšak lidé si jí váží za její upřímnost a její jednání na rovinu. Blíženkyně jde rovnou k věci a nerada okecává něco, co se dá ihned vyřešit. Ve vztahu je věrná, férová a ochotná kompromisu.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!