3 ženská znamení, jejichž nositelky jsou ty největší lenošky z celého zvěrokruhu!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, jejichž nositelky jsou ty největší lenošky z celého zvěrokruhu!

Beran

Ženy se znamením Beran nejsou vyloženě lenivé, ale všechny postupy a způsob dělání věcí si vytvářejí tak, aby je to stálo co nejméně sil. Některé věci, které dělají, jsou občas komické, protože jde opravdu vidět, že jejich hlava vymýšlí různé postupy, které jim značně usnadní práci, ale na oko to působí velice vtipně.

Střelec

Střelkyně je takový chytrý lenoch, který se jen tak nezvedne, pokud nemusí. Střelkyně využívá své vysoké inteligence k tomu, aby se nemusela příliš zatěžovat. Buď řekne partnerovi, nebo udělá naprosté minimum k tomu, aby svou úlohu splnila. Ale pozor! Pokud Střelkyni na něčem záleží a chce něco dokázat, tak maká tvrději, než většina ostatních!

Štír

Štírka má ráda lážo plážo a nerada děla víc, než je potřeba. Je to taková chytrá šikulka, která si to umí zařídit tak, aby jí to co nejvíce vyhovovalo. Pokud se jí zrovna nechce nebo nemá náladu, tak se o to prý postará partner. Takhle to asi vypadá v domácnosti Štírky. Nicméně pokud už si řekne, že bude pilná, tak je pravděpodobně ta nejpilnější žena z celého zvěrokruhu!

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!