3 ženská znamení, která dokážou chlapa nehorázně vytočit!

Každé znamení zvěrokruhu má své plusy i mínusy. Odborníci pátrají a hledají silné a slabé stránky každého znamení zvěrokruhu. Rádi bychom vám představili 3 ženská znamení, která dokážou chlapa nehorázně vytočit!

Beran

Beran je známý svou tvrdohlavostí a neústupností. Je však ochotný ustoupit a udělat kompromis, když se k němu partner chová hezky a s respektem. Beran je věrný, upřímný a dá se na něj stoprocentně spolehnout. Důležité však je, aby ho partner neprovokoval a nedělal mu naschvály, pak má prostě smůlu a zažije opravdové peklo.

Štír

Štírka miluje pravdu a doslova nesnáší lež. Pokud vedle ní chce chlap uspět, nesmí lhát a musí – jak se říká: Sekat latinu. Štírka udělá pro toho druhého maximum, ale potřebuje vidět snahu i z druhé strany. Štírka je věrná a loajální žena, která má dobré záměry a jde jí převážně o to, aby vztah fungoval co nejlépe.

Býk

Býčice umí chlapa pořádně pozlobit, zejména pokud jí dělá naschvály a chová se ignorantsky. Býčice je férová a nedělá nikde rozdíly. Ke každému se chová přesně tak, jak se člověk chová k ní. Býčice nikdy nepodvádí a nikdy se neotáčí člověku zády. Problém však nastane, když je jí partner nevěrný – to pak má chlap doživotní smůlu.

Napište nám svůj názor do komentářů a jestli se vám článek líbil, budeme rádi, pokud jej sdílíte se svými přáteli!